Przedszkole Norlandia Nieporęt

Martyna Lewańska

martyna.lewanska@norlandia.com

Nauczyciel wychowawca Skończyła pedagogiczne studia magisterskie na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Ma ukończony kurs m.in. z Treningu Umiejętności Społecznych, arteterapii oraz bajkoterapii. W tym roku prowadzi grupę 4-latków. Praca z przedszkolakami pozwoliła jej przekonać się, że ogromną satysfakcję sprawia jej odkrywanie przed nimi świata. Podczas swojej pracy stara się uczyć dzieci kreatywności, poczucia własnej wartości oraz prawidłowej komunikacji z innymi.

Katarzyna Jagiełło-Bieżuńska

Pozycja: Nauczyciel

Z łatwością przychodzi jej nawiązanie kontaktu z dziećmi. Jest osobą uśmiechniętą, staranną i bardzo pogodną. Dzieci czują się przy niej bardzo bezpieczne i potrzebne. Ma dużo pomysłów, które dostosowuje do indywidualnych zdolności dzieci. Stara się wdrażać edukację ekologiczną, dzięki czemu kształtuje bardzo cenne wartości wychowanków. Zawsze stara się, by dzieciom czas upływał miło, ale pożytecznie.

Aleksandra Czyż

Pozycja: Nauczyciel

Lektor j. angielskiego Praca z dziećmi dostarcza jej dużo emocji, niespodzianek i przede wszystkim wyzwań. Dzieci dostrzegają jej energię, uczą się od niej cieszyć każdą chwilą. Ich uśmiechy są dla niej źródłem satysfakcji. Języka angielskiego uczy od ponad 5 lat. Daje jej to wiele radości, motywuje ją do rozwijania pedagogicznych umiejętności. Uwielbia podróże i poznawanie nowych kultur. Jej mocną stroną są zajęcia plastyczne, co w połączeniu z wyobraźnią naszych podopiecznych, która nie zna granic, prowadzi do powstawania fantastycznych rzeczy.