Przedszkole Norlandia Nieporęt

Aneta Zarębska

Pozycja: Asystent nauczyciela

Jest osobą pogodną i optymistyczną, praca z dziećmi przynosi jej wiele radości i satysfakcji. Entuzjastycznie podchodzi do przedszkolaków – ze względu na ich szczerość, bezbronność i pogodę ducha. Jest bardzo otwartą osobą, dzięki temu ma świetny kontakt z dziećmi, z którymi od zawsze chciała pracować. Do każdego z nich podchodzi indywidualnie, ponieważ uważa, że każde z nich jest wyjątkowe. Priorytetem jest dla niej zapewnienie potrzeb dzieci, zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa i zaufania. Stara się, aby zawsze w przedszkolu była przyjemna i radosna atmosfera.

Katarzyna Jagiełło-Bieżuńska

Pozycja: Nauczyciel

Martyna Lewańska

Pozycja: Nauczyciel
martyna.lewanska@norlandia.com

Nauczyciel wychowawca Skończyła pedagogiczne studia magisterskie na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Ma ukończony kurs m.in. z Treningu Umiejętności Społecznych, arteterapii oraz bajkoterapii. W tym roku prowadzi grupę 4-latków. Praca z przedszkolakami pozwoliła jej przekonać się, że ogromną satysfakcję sprawia jej odkrywanie przed nimi świata. Podczas swojej pracy stara się uczyć dzieci kreatywności, poczucia własnej wartości oraz prawidłowej komunikacji z innymi.