Przedszkole Norlandia Nieporęt

Klaudia Wróblewska

Pozycja: Asystent nauczyciela

POMOC NAUCZYCIELA W naszym przedszkolu dba o porządek, czystość i ład. Praca z dziećmi przynosi jej wiele radości. Dba o to, żeby każde Dziecko było szczęśliwe i najedzone 😊 Jest osobą pogodną, która z uśmiechem idzie przez życie - stara się nim obdarzać i zarażać wszystkich dookoła. Uśmiech towarzyszy jej także każdego dnia w pracy z dziećmi. Prywatnie jest mamą kilkuletniego Kubusia.

Katarzyna Jagiełło-Bieżuńska

Pozycja: Nauczyciel

Z łatwością przychodzi jej nawiązanie kontaktu z dziećmi. Jest osobą uśmiechniętą, staranną i bardzo pogodną. Dzieci czują się przy niej bardzo bezpieczne i potrzebne. Ma dużo pomysłów, które dostosowuje do indywidualnych zdolności dzieci. Stara się wdrażać edukację ekologiczną, dzięki czemu kształtuje bardzo cenne wartości wychowanków. Zawsze stara się, by dzieciom czas upływał miło, ale pożytecznie.

Martyna Lewańska

Pozycja: Dyrektor
martyna.lewanska@norlandia.com

Nauczyciel wychowawca Skończyła pedagogiczne studia magisterskie na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Ma ukończony kurs m.in. z Treningu Umiejętności Społecznych, arteterapii oraz bajkoterapii. W tym roku prowadzi grupę 4-latków. Praca z przedszkolakami pozwoliła jej przekonać się, że ogromną satysfakcję sprawia jej odkrywanie przed nimi świata. Podczas swojej pracy stara się uczyć dzieci kreatywności, poczucia własnej wartości oraz prawidłowej komunikacji z innymi.

Żłobek Norlandia Nieporęt

Martyna Lewańska