Przedszkole Norlandia Nieporęt

Kamila Górska

Pozycja: Asystent

Jest osobą odpowiedzialną, troskliwą, sumienną i uśmiechniętą, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Łatwo i szybko nawiązuje kontakt z dziećmi, a praca z Nimi sprawia jej dużą radość. Ważne jest dla Niej aby dzieci w grupie czuły się dobrze i bezpieczne. Pilnuje porządku w naszej placówce, dba o to by posiłek trafił do każdego głodnego brzuszka.

Klaudia Wróblewska

Pozycja: Asystent nauczyciela

POMOC NAUCZYCIELA W naszym przedszkolu dba o porządek, czystość i ład. Praca z dziećmi przynosi jej wiele radości. Dba o to, żeby każde Dziecko było szczęśliwe i najedzone 😊 Jest osobą pogodną, która z uśmiechem idzie przez życie - stara się nim obdarzać i zarażać wszystkich dookoła. Uśmiech towarzyszy jej także każdego dnia w pracy z dziećmi. Prywatnie jest mamą kilkuletniego Kubusia.

Katarzyna Jagiełło-Bieżuńska

Pozycja: Nauczyciel

Z łatwością przychodzi jej nawiązanie kontaktu z dziećmi. Jest osobą uśmiechniętą, staranną i bardzo pogodną. Dzieci czują się przy niej bardzo bezpieczne i potrzebne. Ma dużo pomysłów, które dostosowuje do indywidualnych zdolności dzieci. Stara się wdrażać edukację ekologiczną, dzięki czemu kształtuje bardzo cenne wartości wychowanków. Zawsze stara się, by dzieciom czas upływał miło, ale pożytecznie.

Marzena Bożek

Pozycja: Nauczyciel

Wychowawczyni grupy „Jeżyki”. Magister Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej z kilkuletnim doświadczeniem w zawodzie. Swoją pasją inspiruje dzieci do odkrywania świata przyrody, tworzenia artystycznych prac, eksperymentowania i czytania książek. Okazuje dzieciom dużo ciepła, cierpliwości i zrozumienia. Pokazuje, jak radzić sobie z emocjami, organizuje dużo zabaw oraz pomaga Dzieciom rozwijać ich zdolności i pasje. Posiada bardzo dobry kontakt z dziećmi, dostrzega i rozumie ich potrzeby. Motywuje wychowanków do odkrywania świata, dba, by dzieci swoje poszukiwania mogły prowadzić w atmosferze szacunku, bezpieczeństwa, miłości i życzliwości. W swojej pracy, wykorzystuje najnowsze koncepcje i metody, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie.

Mary Ann Seguido

Pozycja: Nauczyciel

Lektor języka angielskiego Being a Preschool Teacher is a big responsibility because the children will depend on you. Children will look after you so I need to be a good example to them. Do good things that they will remember you even they are old. The cool thing about being an early childhood education teacher is that you have to apply different methods sometimes to different students, depending on their learning style. Unlike a manufacturing job, which utilizes the exact same processes for production, teaching is an art and a science in some ways. Seeing the effectiveness of different approaches will also help develop my interpersonal skills for communicating with all early age groups. Definitely one of the benefits of being a preschool teacher.

Tomasz Jaczyński

Pozycja: Nauczyciel

nauczyciel wychowania fizycznego oraz trener piłki nożnej. Jego doświadczenie w pracy z dziećmi to ponad 10 lat. Obecnie pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Zegrzu orazrealizuje swoją życiową pasję jako trener piłki nożnej w Klubie Sportowym Sokół Serock. Uwielbia swoją pracę, a największą satysfakcję przynoszą mi uśmiechy podopiecznych po odbytych zajęciach. W naszym Przedszkolu prowadzi raz w tygodniu zajęcia z w-fu oraz trening piłki nożnej.

Martyna Lewańska

Pozycja: Dyrektor
martyna.lewanska@norlandia.com

Skończyła pedagogiczne studia magisterskie na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Wykształcenie chętnie uzupełnia uczestnicząc w różnych formach doskonalenia oraz poprzez samokształcenie. Zdobywa wciąż nowe umiejętności i doświadczenia, które z powodzeniem wykorzystuje organizując ciekawe sytuacje edukacyjne, proponując wychowankom nowoczesne, atrakcyjne formy aktywności. Ma ukończony kurs m.in. z Treningu Umiejętności Społecznych, arteterapii oraz bajkoterapii. Praca z przedszkolakami pozwoliła jej przekonać się, że ogromną satysfakcję sprawia jej odkrywanie przed nimi świata. Podczas swojej pracy stara się uczyć dzieci kreatywności, poczucia własnej wartości oraz prawidłowej komunikacji z innymi. „Chcę, aby nasza Placówka była miejscem , do którego dzieci przychodzą z uśmiechem. Pragnę, by Dzieci spędzały jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu oraz tego, żeby podczas codziennej zabawy nabywały samodzielności i otwierały się na świat. Nasza kadra służy Dzieciom swoim czasem i wiedzą – pamiętamy, że Rodzic powierza nam swój największy skarb.”

Żłobek Norlandia Nieporęt

Kamila Górska

Pozycja: Asystent

Anna Kowalczyk

Pozycja: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym

Bardzo lubi pracować z dziećmi. Uważa, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne, dlatego w swojej pracy za cel stawia sobie poznanie indywidualnych potrzeb każdego maluszka. Wykorzystuje mnóstwo aktywności twórczej, by pomóc Dzieciom w ich rozwoju intelektualnym, poznawczym, emocjonalnym i społecznym. Uwielbia w dzieciach ich ciągłą chęć odkrywania świata, w czym stara się im pomóc najlepiej, jak tylko potrafi. Każdy dzień to dla niej nowe wyzwanie, a uśmiech dziecka to najwspanialsza nagroda.

Mary Ann Seguido

Martyna Lewańska